Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Udělejte si ze svých alb kalendář

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

SLEVA 10 % v prosinci


reklama

26 fotek, letos v listopadu, 30 zobrazení, přidat komentář
14 fotek, 6.9.2017, 22 zobrazení, přidat komentář
Projekt Poznej svou obec, svůj region - 6. 9. 2017 Janské Lázně
30 fotek, podzim, 27 zobrazení, přidat komentář
11 fotek, 22.9.2017, 28 zobrazení, přidat komentář
13 fotek, 29.6.2017, 44 zobrazení, přidat komentář
6 fotek, 30.6.2017, 32 zobrazení, přidat komentář
3 fotky, 30.6.2017, 62 zobrazení, přidat komentář
81 fotek, 30.6.2017, 76 zobrazení, přidat komentář
266 fotek, 27.6.2017, 47 zobrazení, přidat komentář
20 fotek, 26.6.2017, 35 zobrazení, přidat komentář
38 fotek, 23.6.2017, 42 zobrazení, přidat komentář
5 fotek, 22.6.2017, 29 zobrazení, přidat komentář
8 fotek, 14.6.2017, 33 zobrazení, přidat komentář
44 fotek, 19.5.2017, 41 zobrazení, přidat komentář
1.ROČNÍK
Jeriová Natálie - 4. místo - 50m - 9,8, skok - 252, míček - 10,00
Horáčková Melisa - 27. místo - 50m - 10,9, skok - 205, míček - 6,50
Kyselová Monika - 28. místo - 50m - 11,2, skok - 198, míček - 7,00
Tóthová Viktorie - 31. místo - 50m - 11,3, skok - 179, míček 6,50
Harvan Patrik - 13. místo - 50m - 10, skok - 250, míček - 16,00
Sedláček Maxim - 25. místo - 50m - 11,4, skok - 235, míček - 16,00
Tomáš Jan - 26. místo - 50m - 10,2, skok - 188, míček - 12,00
Hansko Adam - 36. místo - 50m - 12,4, skok - 183, míček - 12,00

2.ROČNÍK
Hakenová Viktorie - 2. místo - 50m - 9,6, skok - 298, míček - 12,00
Mládková Tereza - 23. místo - 50m - 10,5, skok - 214, míček - 10,00
Povrová Barbora - 24. místo - 50m - 10,6, skok - 216, míček - 10,00
Jebavý David - 3. místo - 50m - 8,8, skok - 320, míček 18,20
Mečíř Matěj - 7. místo - 50m - 9,0, skok - 285, míček - 22,00
Kasanický Patrik - 8. místo - 50m - 9,2, skok - 309, míček - 19,30
Svatý Jakub - 11. místo - 50m - 9,0, skok - 295, míček - 16,00
Pudil František - 24. místo - 50m - 10,1, skok - 244, míček - 16,80

3.ROČNÍK
Adolfová Erin - 26. místo - 50m - 10,7, skok - 177, míček - 9,00
Horáčková Rozálie - 27. místo - 50m - 10,9, skok - 202, míček - 8,50
Exnerová Kamila - 29. místo - 50m - 11,4, skok - 182, míček - 11,00
Třešňák Matěj - 2. místo - 50m - 8,6, skok - 318, míček - 19,80
Hanč Filip - 7. místo - 50m - 9,2, skok - 296, míček - 24,20
Novák Roman - 21. místo - 50m - 10,1, skok - 280, míček - 16,50
Holubec Jakub - 22. místo - 50m - 10,0, skok - 273, míček - 12,50

4.ROČNÍK
Jeriová Nikola - 1. místo - 50m - 8,5, skok - 356, míček - 28,50
Vávrová Amálie - 5. místo - 50m - 8,8, skok - 308, míček - 20,50
Pilařová Amálie - 22. místo - 50m - 10,4, skok - 320, míček - 10,50
Kasanická Timea - 32. místo - 50m - 9,5, skok - 231, míček - 10,50
Mečíř David - 4. místo - 50m - 8,1, skok - 296, míček - 34,00
Jahn Marek - 14. místo - 50m - 8,8, skok - 331, míček - 20,20
Rek Jakub - 16. místo - 50m - 8,7, skok - 290, míček - 24,80
Vébr Jan - 20. místo - 50m - 9,4, skok - 314, míček - 22,40

5.ROČNÍK
Dlabová Natálie - 2. místo - 50m - 8,2, skok - 380, míček - 30,00
Hujerová Adéla - 5. místo - 50m - 8,4, skok - 328, míček - 30,00
Jerjeová Tereza - 14. místo - 50m - 10,1, skok - 267, míček - 23,00
Kyselová Tereza - 17. místo - 50m - 10,1, skok - 256, míček - 19,00
Buchar Sebastian - 1. místo - 50m - 8,5, skok - 343, míček - 40,20
Kocián Miroslav - 15. místo - 50m - 9,4, skok - 318, míček - 30,00
Ginzl Štěpán - 17. místo - 50m - 9,3, skok - 305, míček - 25,00
Svatý Tomáš - 19. místo - 50m - 8,6, skok - 290, míček - 19,80
75 fotek, 9.5.2017, 47 zobrazení, přidat komentář
44 fotek, 10.5.2017, 90 zobrazení, přidat komentář
Výsledky:
Dlabová Natálie - běh 600m - 2:06:05
Dlabová Terezie - běh 600m - 2:03:05
Ginzlová Gabriela - skok daleký - 3,71
Grosmanová Tereza - běh 60m - 10:83, skok daleký - 3,03
Hnyková Barbora - hod kriketovým míčkem - 28,05
Indráková Natálie - běh 60m - 09:78
Janovská Vendula - běh 60m - 10:15
Jarošíková Lenka - vrh koulí - 06,37
Ptáková Denisa - vrh koulí - 05,63
Süssová Andrea - vrh koulí - 06,26
Dlabová, Hnyková, Indráková, Janovská - 4x60m - 37:37
Ginzlová, Jarošíková, Poláková, Süssová - 4x60m - 39:43

Adolf Štěpán - běh 60m - 09:09, skok daleký - 4,32
Bukovský Miroslav - běh 60m - 09:33, skok daleký - 3,52
Fork Ondřej - vrh koulí - 09,74
Hradecký Filip - běh 60m - 09:60, běh 1000m - 4:24:00
Jebavý Milan - skok daleký - 4,19
Jón Vojtěch - běh 60m - 08:27, skok vysoký - 1,59
Kvarda Jan - běh 60m - 10:38, skok daleký - 3,43
Kvarda Michal - běh 1500m - 5:35:61
Mokrý Martin - běh 60m - 08,30
Pavlata Michal - běh 60m - 10:77
Stojka Jiří - běh 1000m - 4:15:15, hod kriketovým míčkem - 40,72
Štembera Ondřej - vrh koulí - 08,93
Zeman Roman - běh 1500m - 5:57:20
Zikeš Tomáš - běh 1000m - 4:01:06, skok daleký - 3,46
Hradecký, Kvarda, Pavlata, Zikeš - 35:90
Adolf, Bukovský, Mokrý, Štembera - 37:47
19 fotek, 30.5.2017, 41 zobrazení, přidat komentář
212 fotek, prosinec 2016, 196 zobrazení, přidat komentář

Komentáře

přidat komentář