Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

13 fotek, 29.6.2017, 20 zobrazení, přidat komentář
3 fotky, 30.6.2017, 35 zobrazení, přidat komentář
81 fotek, 30.6.2017, 47 zobrazení, přidat komentář
266 fotek, 27.6.2017, 27 zobrazení, přidat komentář
20 fotek, 26.6.2017, 24 zobrazení, přidat komentář
38 fotek, 23.6.2017, 23 zobrazení, přidat komentář
5 fotek, 22.6.2017, 18 zobrazení, přidat komentář
8 fotek, 14.6.2017, 16 zobrazení, přidat komentář
44 fotek, 19.5.2017, 33 zobrazení, přidat komentář
1.ROČNÍK
Jeriová Natálie - 4. místo - 50m - 9,8, skok - 252, míček - 10,00
Horáčková Melisa - 27. místo - 50m - 10,9, skok - 205, míček - 6,50
Kyselová Monika - 28. místo - 50m - 11,2, skok - 198, míček - 7,00
Tóthová Viktorie - 31. místo - 50m - 11,3, skok - 179, míček 6,50
Harvan Patrik - 13. místo - 50m - 10, skok - 250, míček - 16,00
Sedláček Maxim - 25. místo - 50m - 11,4, skok - 235, míček - 16,00
Tomáš Jan - 26. místo - 50m - 10,2, skok - 188, míček - 12,00
Hansko Adam - 36. místo - 50m - 12,4, skok - 183, míček - 12,00

2.ROČNÍK
Hakenová Viktorie - 2. místo - 50m - 9,6, skok - 298, míček - 12,00
Mládková Tereza - 23. místo - 50m - 10,5, skok - 214, míček - 10,00
Povrová Barbora - 24. místo - 50m - 10,6, skok - 216, míček - 10,00
Jebavý David - 3. místo - 50m - 8,8, skok - 320, míček 18,20
Mečíř Matěj - 7. místo - 50m - 9,0, skok - 285, míček - 22,00
Kasanický Patrik - 8. místo - 50m - 9,2, skok - 309, míček - 19,30
Svatý Jakub - 11. místo - 50m - 9,0, skok - 295, míček - 16,00
Pudil František - 24. místo - 50m - 10,1, skok - 244, míček - 16,80

3.ROČNÍK
Adolfová Erin - 26. místo - 50m - 10,7, skok - 177, míček - 9,00
Horáčková Rozálie - 27. místo - 50m - 10,9, skok - 202, míček - 8,50
Exnerová Kamila - 29. místo - 50m - 11,4, skok - 182, míček - 11,00
Třešňák Matěj - 2. místo - 50m - 8,6, skok - 318, míček - 19,80
Hanč Filip - 7. místo - 50m - 9,2, skok - 296, míček - 24,20
Novák Roman - 21. místo - 50m - 10,1, skok - 280, míček - 16,50
Holubec Jakub - 22. místo - 50m - 10,0, skok - 273, míček - 12,50

4.ROČNÍK
Jeriová Nikola - 1. místo - 50m - 8,5, skok - 356, míček - 28,50
Vávrová Amálie - 5. místo - 50m - 8,8, skok - 308, míček - 20,50
Pilařová Amálie - 22. místo - 50m - 10,4, skok - 320, míček - 10,50
Kasanická Timea - 32. místo - 50m - 9,5, skok - 231, míček - 10,50
Mečíř David - 4. místo - 50m - 8,1, skok - 296, míček - 34,00
Jahn Marek - 14. místo - 50m - 8,8, skok - 331, míček - 20,20
Rek Jakub - 16. místo - 50m - 8,7, skok - 290, míček - 24,80
Vébr Jan - 20. místo - 50m - 9,4, skok - 314, míček - 22,40

5.ROČNÍK
Dlabová Natálie - 2. místo - 50m - 8,2, skok - 380, míček - 30,00
Hujerová Adéla - 5. místo - 50m - 8,4, skok - 328, míček - 30,00
Jerjeová Tereza - 14. místo - 50m - 10,1, skok - 267, míček - 23,00
Kyselová Tereza - 17. místo - 50m - 10,1, skok - 256, míček - 19,00
Buchar Sebastian - 1. místo - 50m - 8,5, skok - 343, míček - 40,20
Kocián Miroslav - 15. místo - 50m - 9,4, skok - 318, míček - 30,00
Ginzl Štěpán - 17. místo - 50m - 9,3, skok - 305, míček - 25,00
Svatý Tomáš - 19. místo - 50m - 8,6, skok - 290, míček - 19,80
75 fotek, 9.5.2017, 37 zobrazení, přidat komentář
44 fotek, 10.5.2017, 66 zobrazení, přidat komentář
Výsledky:
Dlabová Natálie - běh 600m - 2:06:05
Dlabová Terezie - běh 600m - 2:03:05
Ginzlová Gabriela - skok daleký - 3,71
Grosmanová Tereza - běh 60m - 10:83, skok daleký - 3,03
Hnyková Barbora - hod kriketovým míčkem - 28,05
Indráková Natálie - běh 60m - 09:78
Janovská Vendula - běh 60m - 10:15
Jarošíková Lenka - vrh koulí - 06,37
Ptáková Denisa - vrh koulí - 05,63
Süssová Andrea - vrh koulí - 06,26
Dlabová, Hnyková, Indráková, Janovská - 4x60m - 37:37
Ginzlová, Jarošíková, Poláková, Süssová - 4x60m - 39:43

Adolf Štěpán - běh 60m - 09:09, skok daleký - 4,32
Bukovský Miroslav - běh 60m - 09:33, skok daleký - 3,52
Fork Ondřej - vrh koulí - 09,74
Hradecký Filip - běh 60m - 09:60, běh 1000m - 4:24:00
Jebavý Milan - skok daleký - 4,19
Jón Vojtěch - běh 60m - 08:27, skok vysoký - 1,59
Kvarda Jan - běh 60m - 10:38, skok daleký - 3,43
Kvarda Michal - běh 1500m - 5:35:61
Mokrý Martin - běh 60m - 08,30
Pavlata Michal - běh 60m - 10:77
Stojka Jiří - běh 1000m - 4:15:15, hod kriketovým míčkem - 40,72
Štembera Ondřej - vrh koulí - 08,93
Zeman Roman - běh 1500m - 5:57:20
Zikeš Tomáš - běh 1000m - 4:01:06, skok daleký - 3,46
Hradecký, Kvarda, Pavlata, Zikeš - 35:90
Adolf, Bukovský, Mokrý, Štembera - 37:47
19 fotek, 30.5.2017, 35 zobrazení, přidat komentář
212 fotek, prosinec 2016, 164 zobrazení, přidat komentář
42 fotek, 23.12.2016, 73 zobrazení, přidat komentář
75 fotek, 23.12.2016, 93 zobrazení, přidat komentář
49 fotek, prosinec 2016 až červen 2017, 22 zobrazení, přidat komentář
10 fotek, 3.11.2016, 58 zobrazení, přidat komentář

Komentáře

přidat komentář